USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun Gümüşova Kavşağı-Kavacık Kavşağı 0-193.km.leri arasında bulunan viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında şerit daraltması yapılmaktadır.
2İzmir Çevre Yolu üzerinde bulunan Otogar Köprülü Kavşağında aydınlatma direklerinin demontaj-montaj işlerinin yapılması amacıyla 23:00-05:00 saatleri arasında bucadan gelip otogara dönen baglantı kolu trafige kapatılacaktır Altarnatif güzergah olarak Sanayi Kavşağından saglanacaktır.
3TAG Otoyolunun Osmaniye Kavşağı-Düziçi Kavşağı arasındaki Şekerdere Viyadüğünde genleşme derzi yenileme çalışmaları nedeniyle Adana istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Niğde-Pozantı otoyolunun 22-25.km.leri ile aynı yolun devamı olan O-21/28 yolunun da 0-4.km.leri arasında tüneller mevkiinde kırkgeçit 15.viyadüğünde derz çalışması nedeniyle ulaşım Ankara yönünden çift taraflı olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
5Ankara - Çankırı yolunun 13-16. km. leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları ve kazı çalışmalarından dolayı mevcut yola taş, kaya v.b. malzemelerin düşme riskine karşı dikkatli ve tedbirli olarak seyretmeleri gerekmektedir.
6Kalkan-Kaş yolunun 0-1.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
7Kütahya-Eskişehir yolunun (Kütahya Porselen A.Ş. fabrikası Mevkii) 31.km.sinde yapılacak olan menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Trabzon-Torul yolunun 42. km.sinde bölünmüş yolun Torul-Trabzon yönünde bulunan Başar köy Tüneli mevkiinde meydana gelen yol üst yapı hasarı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Nurdağı-Hassa yolunda Fevzipaşa Üst Geçidinde derz yenileme çalışmaları nedeniyle trafik diğer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Kars-Ardahan yolunun 7-5.km.leri arasında yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu