USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Kültür & Sanat

Siverekli Şair ve Yazarlar İstanbul'da Buluşuyor

İstanbul'un kalbinde edebiyat rüzgarları esecek! Kimler katılıyor, hangi etkinlikler düzenlenecek?

Siverekli Şair ve Yazarlar İstanbul'da Buluşuyor
22-06-2024 14:58
İSTANBUL

6. Siverekli Yazarlar ve Şairler İmza Günü

İstanbul Siverek Kültür Bilim ve Sanat Derneği, bu yıl altıncısını düzenleyeceği "Siverekli Yazarlar ve Şairler İmza Günü" etkinliği ile İstanbul'da edebiyatseverleri bir araya getiriyor. Peki, bu etkinlikte neler olacak?

Etkinlik Detayları

İstanbul Fatih Kültür Sanat Merkezi'nde 30 Haziran 2024 Pazar günü saat 15.00 ile 21.00 arasında gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, imza günü, şiir dinletisi ve konser gibi çeşitli faaliyetlerle dolu dolu geçecek. Siz de bu eşsiz deneyime katılmak ister misiniz?

Katılımcı Yazarlar ve Şairler

Etkinliğe, edebiyat dünyasının önemli isimlerinden Canan Al, Esra Algan, Fahri Ergün, Feyzi Çelik, Hamit İzol, Hayri Kako Yetik, Kemal Siyahhan, Mehmet Adil Yaşar, Murat Kayış, Mustafa Sancar, Nihat Kaya, Sabri Çepik, Tanca Çepik Gültekin ve Ali Abbas Aslantürk gibi tanınmış şair ve yazarlar katılacak.

İstanbul Siverek Kültür Bilim ve Sanat Derneği Başkanı'ndan Davet

İstanbul Siverek Kültür Bilim ve Sanat Derneği Başkanı Halil Yoğunlu, bu önemli etkinliğe tüm edebiyatseverleri davet ederek, "Edebiyatın birleştirici gücünü İstanbul'un kalbinde hissetmeye hazır mısınız?" dedi. Bu çağrıya siz de kulak verin ve bu özel günü kaçırmayın!

Şiir Dinletisi ve Konser

Etkinlikte sadece imza günü değil, aynı zamanda şiir dinletisi ve konser de düzenlenecek. Bu farklı ve zengin içerik, edebiyatseverlere unutulmaz anlar yaşatmayı vaat ediyor. Siz de bu deneyime ortak olmak istemez misiniz?

Siverekli Edebiyatçılarla Bir Gün

Siverekli şair ve yazarlarla dolu bu etkinlik, İstanbul'da edebiyatın nabzını tutacak. Siz de bu önemli günü ajandanıza not edin ve katılmayı ihmal etmeyin. Edebiyatın kalbinde buluşmak için siz de yerinizi alın! Haber Sinan ÇİFTEL

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
13.07.2024 Tarihli Gazetemiz
PUAN DURUMU TÜMÜ