USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Asayiş

Kaybolan Genç İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

10 gün önce kaybolan 16 yaşındaki Muhammed Bavli'nin izine rastlanabilecek mi? Detayı Haberimizde

Kaybolan Genç İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor
02-04-2024 15:00
ŞIRNAK

Şırnak'ın Cizre ilçesinde, 10 gün önce kaybolan ve son olarak Dicle Nehri kenarında görülen 16 yaşındaki Muhammed Bavli için başlatılan arama çalışmaları, hem ailenin hem de bölge sakinlerinin umutlarını yeşertiyor. 22 Mart'tan bu yana haber alınamayan genç için yapılan tüm arayışlar, şimdi güvenlik güçlerinin koordinasyonunda devam ediyor.

Kayboluşun Ardından Başlayan Umutsuz Bekleyiş

22 Mart'ta Konak Mahallesi'ndeki evinden ayrılan ve bir daha geri dönmeyen Muhammed Bavli'nin ailesi, ilk başlarda kendi imkanlarıyla bir arama başlattı. Ancak herhangi bir sonuca ulaşamayınca, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi aracılığıyla güvenlik güçlerine bildirdi. Ailenin çaresiz bekleyişi, bütün bir topluluğu derinden etkiledi.

Arama Çalışmaları Nasıl İlerliyor?

Cizre Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, olayın bildirilmesi üzerine hızla harekete geçti. Yürütülen araştırmalar sonucunda, Muhammed Bavli'nin en son Dicle Nehri kenarında görüldüğü bilgisine ulaşıldı. Bu tespit üzerine, su altı arama ve kurtarma ekibi nehirde arama çalışmalarına başladı.

Umudunu Yitirmeyen Bir Aile

İki gündür devam eden yoğun arama çalışmalarına rağmen Muhammed Bavli'nin izine henüz rastlanmadı. Gözü yaşlı Bavli ailesi, her geçen gün daha da artan bir endişe ve umutla çocuklarının bulunmasını bekliyor. Toplumun da desteği ile aile, bu zor zamanlarında yalnız olmadıklarını hissediyor.

Arama çalışmaları devam ederken, Cizre ve çevresindeki topluluk, Muhammed Bavli'nin sağ salim bulunması için umutlarını koruyor. İHA


Editor : Mahmut İZGÖR
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
23.04.20024 Tarihli Gazetemiz
PUAN DURUMU TÜMÜ