USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Başıbüyük Yardım Kuruluşu'ndan Siverek'e Anlamlı Destek

Yardım eli uzananlar, hayatları nasıl değiştirebilir? Başıbüyük Yardım Kuruluşu, Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde ihtiyaç sahiplerine umut oldu.

Başıbüyük Yardım Kuruluşu'ndan Siverek'e Anlamlı Destek
16-02-2024 09:01
ŞANLIURFA

Başıbüyük Yardım Kuruluşu, gıda kolileri ve tekerlekli sandalye yardımıyla Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere ve engelli bireylere destek oldu. Bu anlamlı yardım, Kızılay ve Başıbüyük Uluslararası Yardım Kuruluşu'nun gönüllü çalışanları aracılığıyla gerçekleştirildi.

Yardımın Yolculuğu

Gıda kolileri ve tekerlekli sandalyeler, Başıbüyük Yardım Kuruluşu'nun organizasyonuyla, ihtiyaç sahiplerine ulaşmak üzere yola çıktı. Siverek'te yaşayan aileler ve engelli bireyler, bu yardımlarla yüzlerinde bir tebessüm oluştu.

Gönüllülerin Önemi

Bu yardımın ulaşmasında büyük bir rol oynayan gönüllüler, kendi zamanlarından feragat ederek, yardımın sorunsuz bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağladı. Onların bu özverili çalışması, yardımın hızlı ve etkili bir şekilde dağıtılmasını mümkün kıldı.

Teşekkürlerin En Güzeli

Yardımı alan aileler ve bireyler, duydukları minnettarlığı "Çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız" sözleriyle ifade etti. Bu teşekkürler, yardım çalışmalarının önemini ve değerini bir kez daha ortaya koydu.

Başıbüyük Yardım Kuruluşu'nun Siverek'teki ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığı yardım, sadece fiziksel ihtiyaçları karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda umut ve moral verdi. Bu tür yardımlar, toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Yardım ve dayanışma, zor zamanlarda bir araya gelmenin ve birbirimizi desteklemenin en güzel yoludur. Başıbüyük Yardım Kuruluşu'nun bu anlamlı hareketi, diğer kuruluşlara ve bireylere de ilham kaynağı olmalı. Haber Nuri ÇELİK


Editor : Nuri ÇELİK
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
23.04.20024 Tarihli Gazetemiz
PUAN DURUMU TÜMÜ